ZWIĘKSZZASIĘG

Zobacz jak dotrzeć do potencjalnych klientów firmy!

ZACZNIJSPRZEDAWAĆ

Wykorzystaj nasz program do natychmiastowej sprzedaży!

OPTYMALIZUJREKLAMY

Zobacz jak zwiększyć skuteczność kampanii reklamowych!

 • Zwiększ zasięg

  Pomożemy Ci zwiększyć ruch na stronie internetowej Twojej firmy - przygotowaliśmy szereg kursów, które pozwolą OD RAZU pozyskać potencjalnych Klientów.

 • Zacznij sprzedawać!

  Dzięki naszemu narzędziu, będziesz mógł NATYCHMIAST realizować sprzedaż swoich produktów bądź usług!

 • Optymalizuj

  Pokażemy Państwu w jaki sposób monitorować konwersję sprzedaży oraz skalować kampanie reklamowe, aby sprzedawać jeszcze WIĘCEJ.

"W jaki sposób zaczynając od zera, nie posiadając żadnej wiedzy i umiejętności, stworzyć strategię reklamową, która OD RAZU pozwoli Państwu wygenerować 5-krotnie większą sprzedaż!"

 • KROK 1 - Jak od zera stworzyć SKUTECZNĄ i TANIĄ reklamę na Facebooku, która NATYCHMIAST zwiększy sprzedaż

  Facebook jest narzędziem, które pozwala NATYCHMIASTOWO dotrzeć do setek tysięcy, a nawet milionów osób. Możliwość kierowania reklam na określone grupy osób w zależności od płci, wieku, lokalizacji, zainteresowań itp. daje dostęp do niemalże wszystkich potencjalnych klientów Państwa firmy!
  Wystarczy 5zł dziennego budżetu na reklamę, aby móc zaprezentować ofertę Państwa firmy około 10 tysięcznej publiczności miesięcznie! - wystarczy, że zakupu dokona 1% tych osób, a Państwa firma otrzyma 100 nowych klientów miesięcznie.
  Samo stworzenie takiej kampanii wymaga poświęcenia kilku godzin pracy - pokażemy Państwu, kilka wzorcowych reklam, które sprawdzają się w każdym biznesie, a także jak przetestować je wszystkie, aby wyłonić tą najbardziej skuteczną!

 • KROK 2 - Sprzedawaj online, aby JAK NAJSZYBCIEJ ZAMKNĄĆ SPRZEDAŻ

  Spraw, aby Klient zapłacił za PRODUKT bądź USŁUGĘ od razu, pod wpywem największego impulsu! - Im dłużej zwleka, tym mniejsza szansa, że dokona zakupu.
  Dlatego też, oprócz niniejszego szkolenia, otrzymają Państwo PROGRAM DO SPRZEDAŻY ONLINE! Nasz program jest w pełni intuicyjny - wystarczą maksymalnie 2 godziny na jego instalację oraz dostosowanie wyglądu, aby móc od razu sprzedawać.
  Ponadto największą jego zaletą jest możliwość mierzenia skuteczności - w ciągu kilku minut można sprawdzić dokładny zysk ze sprzedaży i koszt poniesiony na reklamę co pozwoli Państwu wybrać najbardziej efektywną jednostkę reklamową.
  Doskonale sprawdza się on zarówno w sprzedaży PRODUKTÓW oraz USŁUG - dodatkowo pokażemy w jaki sposób w pełni wykoczystać cały jego potencjał, aby zmaksymalizować sprzedaż.

Zobacz jak to działa w praktyce!
Sprawdź, jak największe firmy masowo pozyskują nowych Klientów.
DLA KOGO:
Firmy usługowe
Niniejsze szkolenie wraz z Programem do Sprzedaży Online bardzo dobrze sprawdza się w przypadku sprzedaży usług - salony kosmetyczne, fryzjerskie, gabinety medyczne, usługi budowlane i inne. Możliwość sprzedaży jednej usługi, pakietu usług, bonów rabatowych, kart podarunkowych, organizowania promocji.
Sprzedaż książek, kursów itp.
Program do Sprzedaży Online pozwala na szybką sprzedaż książek, szkoleń oraz innych produktów elektronicznych. Wystarczy zainstalować nasz Program tworząc dedykowaną stronę z ofertą produktu, na której to potencjalni klienci będą mogli dokonać zakupu.
Sklepy internetowe
Posiadasz sklep internetowy? Stwórz unikalne oferty dla poszczególnych produktów w atrakcyjnej cenie osobom, które odwiedziły Państwa sklep internetowy, lecz nie dokonały zakupu. Wykorzystując nasz Program do Sprzedaży Online istnieje możliwość stworzenia dedykowanych ofert promocyjnych dla każdego produktu z osobna.
Blogerzy i influencerzy
Prowadzisz bloga? Nawiąż współpracę z firmą, która sprzedaje produkty bądź usługi, o których piszesz w swoich artykułach i rozliczaj się prowizyjnie uzyskując dochód pasywny!
Współpraca biznesowa
Zmaksymalizuj sprzedaż swoich produktów bądź usług poprzez współpracę biznesową - stwórz dla każdego partnera Program Do Sprzedaży Online!
Dla sprzedawców na Allegro
Masz dość wysokich prowizji, jakie pobiera platforma Allegro? Postaraj się przekierować swoich klientów bezpośrednio do Programu Sprzedaży Online, a unikniesz płacenia prowizji.
Alternatywa dla Groupon
Aby nawiązać współpracę z serwisem zakupów grupowych, są Państwo zmuszeni do 50% obniżki ceny produktu bądź usługi! Dodatkowo dochodzą prowizje w wysokości 30-40% dla serwisu od każdej sprzedaży! Nasz program to doskonała alternatywa do zorganizowania doskonałej promocji.
Inne
Możliwości wykorzystania naszego Programu do Sprzedaży Online jest mnóstwo! - Wystarczy jedynie poświęcić kilka godzin czasu, aby zbudować w pełni zautomatyzowaną strategię sprzedaży!

Współpracujemy z firmą Go3 Media Interaktywne od wielu lat. Na początku było to promowanie darmowego programu do rozliczenia rocznego PIT, z którego otrzymywaliśmy 1% podatku na rzecz naszej fundacji. Pomimo doskonałych wyników kampanii, postanowiliśmy pójść o krok dalej - nawiązujemy współpracę biznesową z firmami sprzedając ich produkty i usługi za pomocą Programu do Sprzedaży Online w zamian za prowizję.
Na efekty nie musieliśmy długo czekać. Już po tygodniu prowadzonych działań, widząc konkretne korzyści, zdecydowaliśmy się oddelegować dwie osoby, które zajmują się tylko i wyłącznie wdrażaniem wszystkich wskazówek ze szkoleń oraz testowaniem reklam.
Zdecydowanie polecam ten produkt i wszelką współpracę z firmą Go3.

Piotr Nowacki, Fundacja CHSCH
NEWSLETTER
Zapisz się do naszego Newslettera, a będziesz otrzymywał porady, które pozwolą Ci od razu zwiększyć sprzedaż!


Copyrights ©2017: Up3.pl - Skuteczna Reklama Twojej Firmy!