ul. Piotrkowska 204 / 210
90 - 369 Łódź, Śródmieście
606 798 806

Przedłużanie rzęs

Opis

przedłużanie rzęs łódź

Opis

Marzysz o długich i gęstych rzęsach ale bez rozmazywania się tuszu, sklejania i obciążania? Bez konieczności malowania rzęs, o każdej porze dnia, także po przebudzeniu czy wyjściu z basenu? Rozwiązaniem jest nowoczesna metoda przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1.

Nouveau Lashes to brytyjski lider w technice stylizacji rzęs doceniany przez profesjonalistów na całym świecie.

Produkty Nouveau Lashes są wyróżniane przez prestiżowe stowarzyszenia stylistów ,wizażystów i kosmetologów oraz prasę branżową i ekskluzywne magazyny kolorowe, a z usług korzystają m.in. Victoria Beckham, Patsy Palmer czy Jade Goody. Doskonałą opinią marka cieszy się również w naszym kraju – świadczą o tym liczne wyróżnienia przyznane Nouveau Lashes na przestrzeni kilku ostatnich lat.

Nouveau Lashes to najbardziej precyzyjna metoda przedłużania i pogrubiania rzęs. Aplikacja opiera się na doklejaniu pojedynczych rzęs do każdej rzęsy naturalnej na całej jej długości (metoda jeden do jednego). Gwarantuje to wyjątkową trwałość zabiegu - doczepiona rzęsa nigdy nie się nie odkleja, lecz wypada razem z rzęsą naturalną zgodnie z jej cyklem życia ( ok. 90 dni). Metoda pozwala na wydłużenie i pogrubienie rzęs nawet o pięćdziesiąt procent. Ogromną jej zaletą jest to, że pozwala zapomnieć o istnieniu maskary.

Doklejane rzęsy są wyjątkowo lekkie, ponieważ wykonane są z delikatnych jedwabnych włókien syntetycznych. Dają poczucie komfortu i pewność, że aplikacja nie wpływa na kondycję rzęs naturalnych i ich nie obciąża. Rzęsy Nouveau Lashes są lekko podkręcone, zupełnie jak rzęsy naturalne, są grubsze u podstawy i zwężają się ku końcom, dzięki czemu efekt jest naturalny.

Efekt kobiecości

Nouveau Lashes dają efekt pięknie wytuszowanych naturalnych rzęs. Metoda pozwala na ich wydłużenie i pogrubienie o 30-50 procent. Dzięki temu, że rzęsy Nouveau Lashes są dostępne w różnych długościach i grubościach można je indywidualnie dobrać w zależności od stanu rzęs klientki i jej osobistych preferencji. Efekt po zabiegu jest olśniewający! Tak jakby natura była dla Ciebie bardziej łaskawa i obdarzyła Cię zjawiskowymi rzęsami.

Zabieg wykonywany jest w pozycji leżącej, z zamkniętymi oczami. Jest całkowicie bezbolesny i odprężający, często zdarza się, że klientki podczas zabiegu zasypiają. Zabieg wymaga precyzji i indywidualnego podejścia do klientki (oceny stanu i kształtu rzęs naturalnych, wielkości oka itp.). Wrogiem jest pośpiech, dlatego zabieg wykonujemy powoli i precyzyjnie, średnio 3 godziny . Ogromnym atutem metody jest bezpieczny klej - bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu.

Atesty

Nouveau Lashes zapewnia najwyższą jakość produktów do przedłużania i zagęszczania rzęs. Wszystkie powstają na terenie Unii Europejskiej i spełniają restrykcyjne wymagania dotyczące ich tworzenia, produkcji i dystrybucji. Posiadają wymagane atesty – m.in. (Kontrola Substancji Niebezpiecznych dla Zdrowia). Produkty zgodne z normami ISO, Raport COSH.

Pozycję marki i oferowanych przez nią rozwiązań potwierdzają rekomendacje profesjonalistów, m.in. Guild of Professional Beauty Therapists (Związek Zawodowy Terapeutów Kosmetycznych) czy Polskiego Stowarzyszenia Kosmetycznego.

Ogromnym atutem jest klej. Klej Nouveau Lashes jest produktem europejskim, spełnia najbardziej restrykcyjne normy. Posiada certyfikat ISO oraz oceny bezpieczeństwa COSHH Report. Jest bezwonny i całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwych oczu. Dzięki zawartości gumy jest on niezwykle elastyczny, przy tym nie wypłukuje się, oraz nie wykrusza. Dodatkowym atutem jest to. iż rzęsy są całkowicie wodoodporne, a przy tym dają bardzo naturalny efekt.

Jedyna marka z licznymi rekomendacjami

 • The Guild of Professional Beauty Therapists;
 • The British Association of Beauty Therapy & Cosmetology;
 • Polskie Stowarzyszenie Kosmetyczne;
 • Habia;
 • Kryolan;
 • Agnieszka Broda School of Make up.

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest Nouveau Lashes?

Nouveau Lashes to rewelacyjna technika przedłużania i zageszczania rzes, która utrzymuje się zgodnie z cyklem życia rzęsy. Kluczowym elementem tej techniki jest specjalny klej, który po zaschnięciu nie twardnieje ,lecz jest elastyczny i całkowicie bezpieczny dla naturalnych rzęs. Klej ten produkowany jest na terenie Unii Europejskiej, na bazie atestowanych składników, zgodnie z najbardziej restrykcyjnymi wymogami.

Czy Nouveau Lashes niszczą naturalne rzęsy?

Nie. Nouveau Lashes nie niszczą naturalnych rzęs pod warunkiem, ze klientka o nie dba. Dlatego bardzo ważne jest, aby udzielić szczegółowych informacji odnośnie pielęgnacji oraz o wszystkich niezbędnych aspektach zabiegu. Naturalne rzęsy mogą zostać uszkodzone, jeżeli celowo zostaną wyrwane z Nouveau Lashes (np. jeśli pacjentka będzie chciała sama je zdjąć). W prawidłowo wykonanym zabiegu każda rzęsa zaaplikowana jest osobno oraz ma właściwie dobraną długość oraz grubość.

Czy zabieg doklejania Nouveau Lashes jest bolesny i jak długo trwa?

Zabieg jest całkowicie bezbolesny.Trwa ok. 3 godzin. Prawidłowo wykonany zabieg wymaga czasu i precyzji. Zbyt szybka aplikacja rzęs oznacza najczęściej posklejane rzęsy lub zbyt mała ich ilość.

Czy klej Nouveau Lashes jest bezpieczny?

Klej jest produktem europejskim, nie zawiera powodujących szkodliwe opary formaldehydów. Posiada oceny bezpieczeństwa – COSHH Report oraz spełnia normy ISO. Jest produktem farmaceutycznej jakości, został rozlegle badany i wyprodukowany specjalnie na potrzeby firmy Nouveau Lashes.

Jak utrzymać efekt Nouveau Lashes?

Podobnie jak włosy, rzęsy rosną i maja swój cykl zżycia. Przeciętny cykl zżycia rzęsy to 90 dni. Zabieg przedłużania najlepiej zacząć od rzęs w średnim stadium zżycia - pozwoli to cieszyć się efektem znacznie dłużej. Pojedyncze rzęsy mogą pozostać na miejscu nawet przez 2 miesiące. By utrzymywał się efekt, tj. grubość oraz ilość zaaplikowanych rzęs - konieczna jest korekta. Zaleca się korektę, co 3 - 4 tygodnie. Koszt korekty ustala się w zależności od ilości doklejanych rzęs. Ilość możliwych do zaaplikowania rzęs uzależniona jest od ilości naturalnych rzęs. Im większa ilość zaaplikowanych rzęs, tym bardziej trwały efekt.

Czy pacjentka sama może usunąć sobie rzęsy?

Zabieg usuwania rzęs może być wykonany jedynie przez osoby przeszkolone. Nie można dopuścić, by klientce podczas samodzielnego usuwania rzęs, klej lub płyn do usuwania dostał się do oczu, nie może być wdychany lub połknięty. W przypadku kiedy płyn dostanie się do oka klientki zaleca się przemycie oczu sola fizjologiczna i konsultacje z lekarzem.

Pielęgnacja

Jak należy pielęgnować rzęsy Nouveau Lashes

 • Przez pierwsze dwie godziny po zabiegu należy unikać kontaktu oczu i rzęs z wodą;
 • Przez pierwsze dwa dni po zabiegu nie należy brać gorących, parowych kąpieli, pływać na basenie oraz myć twarzy gorącą wodą;
 • Na Nouveau Lashes nie należy stosować zalotki, ponieważ może ona połamać rzęsy naturalne i syntetyczne;
 • Na Nouveau Lashes nie robi się trwałej ondulacji ani henny;
 • Nie można używać maskary na bazie oleju – jedynie na bazie wody ! Proponujemy specjalną maskarę na bazie wody, którą należy stosować wyłącznie na rzęsy dolne;
 • Można stosować płyny do demakijażu jedynie na bazie wody;
 • Należy pamiętać żeby nie trzeć oczu i rzęs;
 • Regularne odwiedzanie sauny może spowodować przedwczesne wypadanie lub odkształcanie się rzęs.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do przedłużania rzęs

 • całkowity brak rzęs lub nadmierne ich wypadanie;
 • zapalenie spojówek;
 • choroby alergiczne oczu;
 • infekcje oczu – opryszczka, stany zapalne oczu itp.;
 • zespół suchego oka – częste używanie kropli do oczu;
 • trichotillomania - nerwowe wyrywanie rzęs;
 • retinopatia cukrzycowa;
 • jaskra, zaćma;
 • szkła kontaktowe nie są przeciwwskazaniem do aplikacji rzęs, należy je przed zabiegiem zdjąć;
 • wcześniejsze wykonanie trwałej na rzęsach;
 • stany zapalne skóry;
 • nadpobudliwość (względne przeciwwskazanie);
 • chemioterapia;
 • łuszczyca;
 • częste wypadanie włosów (względne przeciwwskazanie);

Cennik

Przedłużanie rzęs - cennik

Zabieg Cena
Przedłużanie i zagęszczanie rzęs 250zł
Uzupełnianie do 2 tygodni 70-100zł
Uzupełnianie do 4 tygodni 100-150zł
Powyżej 4 tygodni cena ustalana indywidualnie
Zdjęcie rzęs 35zł

Umów się na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!