ul. Piotrkowska 204 / 210
90 - 369 Łódź, Śródmieście
606 798 806

Peelingi chemiczne

Opis

kwasy łódź

Opis

Wieloskładnikowe peelingi chemiczne nowej generacji PEEL TECH LINE - Croma

Peel Tech Line to nowa wieloskładnikowa linia współdziałających za sobą kwasów. Ten precyzyjnie dobrany skład pozwala na maksymalizację efektów złuszczania i oczyszczania naskórka przy minimalnym ryzyku objawów ubocznych, takich jak np. stany zapalne skóry, które są dość częste w przypadku peelingów jednoskładnikowych ze względu na dużą koncentrację jednego rodzaju kwasu Dodatkowo działanie łagodzące i nawilżające zapewniają takie składniki jak glicerol, olej ze słodkich migdałów, aloes, cynk, kwas hialuronowy, olej z zarodników zbóż i olejek różany.

Wskazaniami do stosowania peelingów chemicznych jest skóra wiotka, pozbawiona blasku, z oznakami starzenia i zmarszczkami. Peelingi stosuje się również w leczeniu przebarwień oraz blizn.

Gama składa się z 3 peelingów o różnej mocy: UP TECH, MINI TECH i MAXI TECH.

UP TECH - to peeling mocno złuszczający, który gwarantuje długotrwałą odnowę skóry z efektem liftingującym. Przeznaczony jest dla skóry cienkiej z małymi bliznami potrądzikowymi i zmarszczkami. Powstały na bazie TCA i fenolu zawiera również w swoim składzie : kwas salicylowy 5% kwas azelainowy 20%, kwas pirogronowy 20%, kwas jabłkowy 20%. pH: 1,60.

MAXI TECH – to intensywny peeling o działaniu oczyszczającym, wygładzającym i wyrównującym naturalną barwę skóry. Przeznaczony jest dla skóry z widocznie rozszerzonymi ujściami gruczołów łojowych. Skład: kwas mlekowy 10%, kwas kojowy 5%, arbutyna 5%, kwas glikolowy 10%, kwas migdałowy 20%, kwas salicylowy 5%. pH: 1,90.

MINI TECH – to łagodny peeling o działaniu wygładzającym i oczyszczającym skórę. Zapewnia ciągłą i nieinwazyjną odnowę skóry, a dzięki składnikom nawilżającym i antyoksydacyjnym zapewnia ochronę przed fotostarzeniem oraz poprawia elastyczność i napięcie skóry. Po zabiegu skóra stanie się bardziej rozświetlona. Skład: MCA 3%, kwas migdałowy 30%, kwas mlekowy 3%, kwas cytrynowy 3%, pantenol 3%, kwercetyna antyutleniacz 3%. pH: 2,50.

Częstotliwość zabiegów co 10-14 dni.

Peelingi chemiczne INNO PEEL

INNO – PEEL SKIN RECOVERY – zabieg spłycający blizny potrądzikowe.

Działanie - peeling ten działa silnie regenerująco i odbudowująco na włókna kolagenowe i elastylowe, dzięki czemu poprawia sprężystość i napięcie skóry. Skutecznie wygładza jej powierzchnie, spłyca blizny i rozstępy. Ponadto normalizuje proces wydzielania melaniny, co wpływa na likwidację istniejących przebarwień i zapobiega powstawaniu nowych. Peeling reguluje również wydzielanie sebum, dzieki czemu znaczne zwęża pory i w widoczny sposób poprawia strukturę, barwę i ogólną kondycję skóry trądzikowej.

Wskazania

 • skóra w okresie przedmenopauzalnym;
 • rozstępy oraz przebarwienia będące następstwem powstawania rozstępów;
 • rewitalizacja i odmłodzenie skóry;
 • rewitalizacja i odmłodzenie skóry;
 • regeneracja włókien kolagenowych;
 • wygładzenie i spłycenie blizn potrądzikowych;
 • regulacja wydzielania sebum w przypadku skóry tłustej i trądzikowej;
 • przebarwienia (zaburzenia procesu melanogenezy – hiperpigmentacja);
 • przebarwienia;

Pielęgnacja skóry po zabiegu:

 • W celu zamknięcia procedury zabiegu, należy intensywnie nawilżyć skórę.
 • Należy również unikać ekspozycji na słońce i stosować wysoką ochronę przeciwsłoneczną.

INNO – PEEL ANTIAGING – zabieg przeciwzmarszczkowy. Jest mieszaniną kwasów AHA i retinolu, które powodują niewidoczne dla oka złuszczanie warstwy rogowej naskórka i wpływają na poprawę nawilżenia skóry. Ponadto stymulują fibroblasty ( komórki skóry właściwej) do produkcji nowego kolagenu i poprawę napięcia oraz elastyczności skóry. Dzięki właściwościom antyoksydacyjnym wpływają ona na zmniejszenie uszkodzeń wywołanych działaniem wolnych rodników i pobudzają proces odnowy komórkowej. Peeling ten poprawia fakturę i barwę skóry, zmniejsza jej szorstkość oraz w widoczny sposób poprawia stan skóry dojrzałej.

Wskazania główne:

 • drobne zmarszczki;
 • odmłodzenie skóry;
 • regeneracja włókien kolagenowych;
 • skóra z pierwszymi oznakami fotostarzenia.

Wskazania dodatkowe:

 • przebarwienia ( zaburzenia procesu melanogenezy- hiperpigmentacja);
 • skóra zniszczona;

INNO – PEEL WHITENING – zabieg złuszczająco – rozjaśniający. Jest to peeling o właściwościach naprawczo-regenerujących. Powoduje silne złuszczanie powierzchni naskórka, a dzięki składnikom depigmentacyjnym hamuje produkcję i zmniejsza akumulację barwnika-melaniny. Połączenie składników takich jak: Morus alba, Idb – Light, kwas kojowy, emblica, arbutyna, kwas salicylowy, Chromabright pozwoliło uzyskać mocny, lepszy standard w walce z przebarwieniami. Kwas salicylowy, kojowy i retinol dodatkowo idealnie wygładzają skórę i pozwalają na głębsze działanie pozostałych składników aktywnych. Po zastosowaniu peelingu następuje intensywna odbudowa naskórka oraz przebudowa i regeneracja włókien kolagenowych. Zaletą kwasu INNO-PEEL Whitening jest działanie na różnych poziomach skóry. Na poziomie naskórka następuje pobudzenie regeneracji komórkowej a tym samym pogrubienie skóry i naskórka. Na poziomie skóry właściwej działanie peelingu skutecznie hamuje i rozprasza akumulację melaniny.

Wskazania główne:

 • przebarwienia (zaburzenia procesu melanogenezy);

Wskazania dodatkowe:

 • skóra z pierwszymi oznakami starzenia;
 • skóra tłusta, łojotokowa;
 • blizny.

INNO-PEEL LACTOBIO C - zabieg przeznaczony jest dla skóry z oznakami starzenia, a także z towarzyszącymi im przebarwieniami. Specjalne połączenie składników dwóch preparatów w czasie trwania jednego zabiegu, pozwala zwiększyć ilość produkowanego kolagenu i przebudować strukturę włókien elastylowych. Dzięki czemu zmarszczki ulegają spłyceniu, a skóra staje się bardziej napięta, jędrna i w efekcie zabiegu otrzymujemy także rozjaśnienie przebarwień i ujednolicenie koloru skóry. Odpowiednio dobrane proporcje i stężenia kwasu laktobionowego, glikolowego, migdałowego i mlekowego pozwalają wykorzystać w stopniu maksymalnym ich działanie, przy całkowitym bezpieczeństwie stosowania. Obecność obecność kwasu askorbowego (Wit. C )chroni skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, a kwas hialuronowy głęboko regeneruje i nawilża skórę.

Wskazania główne:

 • skóra w okresie przedmenopauzalnym;
 • skóra z oznakami fotostarzenia;
 • regeneracja włókien elastycznych.

Wskazania dodatkowe:

 • przebarwienia ( zaburzenia procesu melanogenezy – hiperpigmentacja);
 • odmłodzenie skóry;

Cennik

Peelingi chemiczne - cennik

Rodzaj kwasu Twarz Twarz + szyja Dekolt
Up tech 150zł 180zł 100zł
Maxi tech 150zł 180zł 100zł
Mini tech 100zł 140zł 100zł
INNO PEEL Skin Recovery 200zł 240zł 120zł
INNO PEEL Antiaging 200zł 240zł 120zł
INNO PEEL Whitening 250zł 300zł 150zł
INNO PEEL Lactobio C 200zł 240zł 100zł
Kwas migdałowy 40% 130zł 150zł 100zł

Umów się na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!