ul. Piotrkowska 204 / 210
90 - 369 Łódź, Śródmieście
606 798 806

Manicure hybrydowy i klasyczny

Opis

manicure hybrydowy łódź

Opis

Manicure klasyczny

Zdrowe i zadbane paznokcie są wizytówką każdego człowieka. Manicure klasyczny polega na nadaniu płytce odpowiedniego kształtu, dopasowanego do dłoni, odsunięciu i ( jeśli taka jest potrzeba) wycięciu skórek oraz wygładzeniu nierówności paznokcia. Następnie wał paznokcia zostaje natłuszczony i odżywiony za pomocą specjalnej oliwki. Manicure klasyczny jest zabiegiem dedykowanym zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Manicure kobiet jest uzupełniony malowaniem paznokci jednym kolorem lakieru lub dwoma (french).

Manicure hybrydowy

Zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Niestety często brakuje nam czasu i cierpliwości na ich pielęgnację. Codzienne obowiązki sprawiają, że utrzymanie nieskazitelnego manicure wydaje się wręcz niemożliwe. Oprócz tego jest wiele okazji, w trakcie których nie chcemy się martwić trwałością lakieru do paznokci: okres wytężonej pracy, beztroskie wakacji lub ten jedyny wyjątkowy dzień w życiu - od dziś już nie musimy się martwić o wygląd naszych dłoni. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty lakiery hybrydowe.

Manicure hybrydowy jest idealnym rozwiązaniem dla zapracowanych kobiet. Niewątpliwą zaletą Manicuru Hybrydowego jest fakt, iż lakier nie odpryskuje, nie kruszy się, nie pęka i nie ściera się. Dostępny jest w wielu wariantach kolorystycznych. Swoją trwałość zawdzięcza połączeniu zalet tradycyjnego lakieru i żelu, utwardzanego w lampie uv lub LED. Pierwszy etap zabiegu obejmuje przygotowanie płytki paznokcia, a więc nadanie jej odpowiedniego kształtu, odsunięcie skórek oraz wygładzenie nierówności paznokcia. Następnie nakładana jest baza, lakier hybrydowy oraz top. Każda z warstw jest utrwalana pod lampą uv. Zabieg wykonuje się na naturalnej płytce paznokcia. Lakier jest odporny na działanie tradycyjnego zmywacza do paznokci. Prawidłowe usunięcie lakieru w gabinecie nie powoduje uszkodzeń w płytce. Manicure hybrydowy wygląda bardzo naturalnie, utwardza płytkę paznokcia i chroni ją przed działaniem czynników zewnętrznych.

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania do manicure

  • grzybica;
  • drożdżyca;
  • stany ropne;
  • stany infekcyjne;
  • stany alergiczne;
  • choroby wirusowe.

Cennik

Manicure klasyczny i hybrydowy - cennik

Zabieg Cena
manicure klasyczny z jednym kolorem 40zł
manicure klasyczny french 50zł
manicure hybrydowy z jednym kolorem 50zł
manicure hybrydowy french 60zł
malowanie paznokci lakierem 20zł
malowanie paznokci hybrydą 30zł
zdobienie 2zł za każdą cyrkonię
usunięcie hybrydy 10zł

Umów się na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!