ul. Piotrkowska 204 / 210
90 - 369 Łódź, Śródmieście
606 798 806

Jonoforeza

Opis

jonoforeza łódź

Opis

Chcesz wyglądać wiecznie młodo, a stosowane kremy nie przynoszą większych rezultatów? Nic dziwnego bowiem nie dostają się one do głębszych warstw skóry. Zwielokrotnij działanie preparatów odmładzających za pomocą jonoforezy!

Jonoforeza to zabieg elektroleczniczy, w czasie którego wykorzystuje się działanie prądu stałego (zwanego galwanicznym) do wprowadzenia wgłąb skóry specjalnych substancji czynnych, w postaci leków, które ulegają dysocjacji.

Dzięki temu, iż te substancje aktywne rozpadają się na jony, mogą one dotrzeć do skóry głębiej, niż jakiekolwiek inne preparaty. Bezpośrednie wprowadzenie przez kosmetologa odpowiednich substancji zwielokrotnia ich działanie. Zabieg ten jest w pełni bezpieczny i bezbolesny (towarzyszy mu jedynie lekkie mrowienie).

Do jonoforezy można używać witaminę A, która łagodzi podrażnienia i regeneruje skórę; kwas hialuronowy, który przywraca jędrność wokół oczu i likwiduje tzw."worki pod oczami" oraz "kurze łapki".

Kolejną substancją o której warto również wspomnieć, a jest ona używana przy tym zabiegu to kolagen, który w przeciwieństwie do kremu wnika głęboko w dolne warstwy skóry, dzięki czemu efektywniej niweluje głębokie zmarszczki.

Działanie zabiegu jest od razu bardzo widoczne, jednak jonoforeza daje najlepsze efekty po pełnej serii 10-20 zabiegów wykonywanych codziennie lub co drugi dzień.

Jonoforeza wskazania

  • trądzik pospolity;
  • przebarwienia i blizny potrądzikowe;
  • rozszerzone pory;
  • rozszerzone naczynia włosowate;
  • trądzik różowaty;
  • starzenie skóry;
  • wiotczenie skóry;
  • plamy starcze.

Aby dodatkowo wzmocnić działanie jonoforezy należy na początku bardzo dokładnie oczyścić skórę za pomocą peelingu kawitacyjnego, który usuwa zalegającą warstwę zrogowaciałego naskórka , toksyn oraz wydzielin gruczołów łojowych, a następnie przeprowadzić zabieg jonoforezy, który spowoduje wniknięcie substancji czynnych wgłąb naskórka.

Cennik

Cennik jonoforezy

Strona w przygotowaniu

Umów się na bezpłatną konsultację

Wypełnij formularz, a my oddzwonimy!